Zpříjemněte si sychravé počasí: Víme, jak na to

Pro někoho nejoblíbenější sezóna, pro jiného noční můra. Ať už máte vztah k podzimu jakýkoliv, sychravým, propršeným dnům se ani letos nevyhnete. My vám ale přinášíme tři různé nápady, jak si i ty nejzataženější dny zpříjemnit.
11843

Relaxujte, kdykoliv můžete 

Každý si podzimní relax představuje jinak, ale pro nás je ideální představa čtení oblíbené knihy u rozpáleného krbu s hrnkem horké čokolády nebo mátového čaje. Pokud chcete dopřát speciální péči nejen své mysli, ale také tělu, sáhněte po pleťové masce nebo zahalte vlasy do vrstvy kokosového oleje. Nejenže se tak budete cítit odpočatá a vyrovnaná, ale povznesete i svůj celkový vzhled. 

Nebojte se barev 

Často se stává, že s příchodem chladnějšího období se začneme vracet k neutrálním, temnějším barvám, jako by šatník, líčení nebo pokojové doplňky odrážely naši náladu. Rozzařte si sychravé dny výraznými barvami, ať je svět kolem vás veselejší i za upršeného dne. Černý top vyměňte za barevný, rty namalujte sytou rtěnkou a uvidíte, jak se vám v mžiku zvedne nálada. 

TIP: Chcete vyzkoušet něco originálního? Zbarvěte pramínky vlasů různými odstíny barevného želé Colorista Hair Makeup od L´Oréal Paris. Vyberte si jeden ze dvaceti odstínů nebo je kombinujte dohromady, každý den jinak, dle vašeho přání. Smyjete je snadno po použití šamponu. 

Vraťte se ke zdravému životnímu stylu 

I když se vám dařilo na jaře pravidelně sportovat, dodržovat pitný režim a jíst bohatou a vyváženou stravu, přes léto jste nejspíš neodolala zmrzlinám, koktejlům, grilovaným pokrmům a dalším dobrůtkám, které prospívají na první pohled naší mysli, ale ne zas tak našemu tělu. Období prázdnin a tepla je pryč, a právě podzim je ideální pro návrat ke zdravému životnímu stylu a proto: hýbejte se, jezte pestře a pijte dostatek vody.

sledujte nás na instagramu