Reklama

Zpráva s varováním

Tento formulář je uzavřený.
PARTNEŘI AKCE
OPRAVDOVÁ LETNÍ PÁRTY, KTERÁ PROBĚHNE 9.6.2016 OD 19:00 VE FASHION CLUBU V PRAZE...
Čeká vás jedinečný program kombinující módu, krásu a zábavu!

Ukážeme vám nejnovější hot summer trendy pro sezónu 2016 na Bikini Fashion Show, která proběhne od 20:00. Těšte se na hudební vystoupení, make-up&hair studio, welcome drink, soutěže, dárky od partnerů a mnoho dalšího.
CO JE BIKINY PARTY?
PROGRAM
  • Testování nového parfému B.U. Gold
  • Hledání tváře pro novou kampaň
  • Fotokoutek
  • Líčení a úpravy make-upu
  • Lakování nehtů
  • Poradenství v péči o pleť
  • Úpravy vlasů s nejnovější summer trendy
  • Představení produktů a novinek v péči o vlasy
ZAREZERVUJTE SIVSTUPENKU
HLAVNÍ PARTNER

Hlavní partner B.U. neboli Be Yourself znamená buď svá, buď sama sebou. Unikátní, neodolatelná, žij podle své nálady a tužeb. Značka individuality, vzrušení a vyjádření sebe sama oslovuje každou dívku a ženu se smyslem pro svobodu a různorodost, která si užívá život naplno.
Na zbrusu novou vůni B.U. Golden Kiss se můžete těšit přímo na party.

PARTNEŘI

Oriflame motto Vaše sny – Naše inspirace ™ je hluboce zakořeněno v historii a odkazuspolečnosti již více než 45 let. Věříme ve sny, v krásu, v nás. Naše práce začíná vašimi sny. Společně vytváříme globální síť krásy a plnění snů.
Na JOY Bikini party na vás čekají nejnovější trendy v oblasti líčení a lakování nehtů. Tým Oriflame vám doladí styling na party.

TONI&GUY je značka zaměřená na vlasový styling a módu. Za posledních 15 let stál TONI&GUY v zákulisí klíčových účesových trendů pro London Fashion Week. TONI&GUY založili svůj první salon v Londýně v roce 1963 a od té doby rozšířili britské kadeřnické impérium na více než 400 salonů po celém světě.
Profesionální vlasoví stylisté, jejich originální umění a úžasné produkty, které posunou váš účes o level výš - to vše na vás čeká na JOY Bikini party.

ELY MANAGEMENT je modelingová agentura se sídlem v Praze, založená v lednu 2015 Eliškou Planičkovou, která působila ve světě jako modelka a poté jako agentka v Miláně a Praze.
Ely mgmt se zaměřuje na hledání nových tváří světa modelingu a doprovází je po celou dobu jejich kariéry. Celý tým má rozsáhlé zkušenosti se zahraničním trhem jako je Paříž, Milán a především New York.