Objevte smyslnou vůni B.U. a získejte 2 vstupenky na soukromý koncert Adama Mišíka!

Tohle si nesmíte nechat ujít!
11402

Novou vůni B.U. Passion v trendy šarlatově červených obalech, se kterou zabodujete ve dne i v noci, jste již jistě zaznamenali. Co vám však mohlo uniknout je jedinečná soutěž o 100x toaletní vodu B.U. Passion10 x 2 vstupenky na soukromý koncert Adama Mišíka, který bude uspořádán speciálně jen pro výherce této soutěže!

PRAVIDLA SOUTĚŽE

Každý soutěžící musí nahrát na Instagram fotku své vášně. Vášeň je cokoliv, co vás baví, co vás odlišuje od ostatních, co milujete či v čem jste úspěšní. Fotografie navíc musí být označena hashtagem #BUspreadThePassionCZ!

Výherní fotografie bude vybírat sám Adam Mišík společně s herečkou Aničkou Kadeřávkovou na Instagramu v livestreamu! První livestream poběží 15. května a druhý na začátku června v termínu od 6. do 8. června. Pro přesné datum sledujte Adamův Instagram!

V každém kole bude vybráno 50 semifinalistů, kteří budou odměněni toaletní vodou B.U. Passion. Z TOP 50 budou Adam s Aničkou navíc vybírat vždy po pěti výhercích, kteří dostanou lístek na soukromý koncert pro sebe a pro kamarádku/kamaráda.

Více informací o soutěži i přesné znění pravidel se můžete dočíst zde.

Adam Mišík - K.O.

sledujte nás na instagramu