Reklama

Kolik dostává blogerka na Instagramu za jednu fotku?

Jste zvědaví?
Reklama
7567

Essena O´Neill574 000 followerů. Díky svým postům si vydělávala peníze, o kterých se nám ani nesní. Pro lepší představu za jeden jediný obrázek, kde prezentuje značku, dostávala v přepočtu 35 000 korun. Ale tento falešný život, ve kterém v podstatě prodávala sama sebe a produkty, které se jí ani nelíbí a nebýt fotek nikdy by je nepoužila, ji přestal naplňovat a obrátila ho úplně naruby. Nedávno smazala všechny svoje fotky, nebo u nich přepsala popisky a rozhodla se bojovat proti světu, kde jde jen o to, kdo má více likes. Tady je pár jejích příspěvků v novém světle.

Toto opravdu není momentka z pláže. V den kdy byla tato fotka pořízena, jsem skoro nic nejedla. Předcházelo jí asi sto jiných, v úplně stejné póze, kdy jsem nepřirozeně zatahovala břicho a přitom řvala na svojí malou sestru, ať fotí pořád dál, do té doby než jsem byla spokojená.

Když se někdo fotí při tom, jak medituje a ještě to zveřejňuje na Instagram, nemá to s opravdovou meditací, ve které jde o osvobození ducha vážně nic společného. Je to jen póza, kterou se snažíte nasbírat likes.

Další zaplacený post. V těchto šatech a podpatcích bych nikdy nevyšla ven, bylo mi patnáct. Fotila jsem se v nich, jen kvůli propagaci značky.

„Zkoušky skončily – jsem šťastná.“ To byl jen popisek, který se snažil odlákat pozornost od nepřirozeně nastrojené fotky v plavkách, za kterou jsem dostala mzdu od dané společnosti. Jakákoliv blogerka v bikinách, která má velký počet odběratelů, dostala na 99% za fotku peníze.

Placené promo samoopalovacího krému. Sportovní oblečení jsem si oblékla jen kvůli fotce, ten den jsem ani necvičila. Co tím dokazuji? Že si musím natřít tělo a obličej krémem, aby mě společnost obdivovala?

žádná deprese z dokonalých „momentek“, kterými jsou sociální sítě zaplaveny! Jak vidíte, nic není tak, jak nám to Instagram podává. Jestli vás Esseny nový postoj zaujal, můžete se podívat na její stránku www.letsbegamechangers.com. Tam vysvětluje, díky čemu si uvědomila, že už dál nechce trávit hodiny a hodiny prohlížením ostatních blogů a porovnáváním sebe samé s ostatními. 

Reklama
Reklama
sledujte nás na instagramu
Přihlásit se k odběru newsletteru
* povinná pole
Reklama
Reklama