Reklama

#money: Kolik dostává slavná blogerka na Instagramu za jednu fotku?

Jste zvědaví?
Reklama
7565

Essena O´Neill574 000 followerů. Díky svým postům si vydělávala peníze, o kterých se nám ani nesní. Pro lepší představu za jeden jediný obrázek, kde prezentuje značku, dostávala v přepočtu 35 000 korun. Ale tento falešný život, ve kterém v podstatě prodávala sama sebe a produkty, které se jí ani nelíbí a nebýt fotek nikdy by je nepoužila, ji přestal naplňovat a obrátila ho úplně naruby. Smazala všechny svoje fotky, nebo u nich přepsala popisky a rozhodla se bojovat proti světu, kde jde jen o to, kdo má víc likes. Tady je pár jejích příspěvků v novém světle.

Toto opravdu není momentka z pláže. V den kdy byla tato fotka pořízena, jsem skoro nic nejedla. Předcházelo jí asi sto jiných, v úplně stejné póze, kdy jsem nepřirozeně zatahovala břicho a přitom řvala na svojí malou sestru, ať fotí pořád dál, do té doby než jsem byla spokojená.

Když se někdo fotí při tom, jak medituje a ještě to zveřejňuje na Instagram, nemá to s opravdovou meditací, ve které jde o osvobození ducha vážně nic společného. Je to jen póza, kterou se snažíte nasbírat likes.

Další zaplacený post. V těchto šatech a podpatcích bych nikdy nevyšla ven, bylo mi patnáct. Fotila jsem se v nich, jen kvůli propagaci značky.

„Zkoušky skončily – jsem šťastná.“ To byl jen popisek, který se snažil odlákat pozornost od nepřirozeně nastrojené fotky v plavkách, za kterou jsem dostala mzdu od dané společnosti. Jakákoliv blogerka v bikinách, která má velký počet odběratelů, dostala na 99% za fotku peníze.

Placené promo samoopalovacího krému. Sportovní oblečení jsem si oblékla jen kvůli fotce, ten den jsem ani necvičila. Co tím dokazuji? Že si musím natřít tělo a obličej krémem, aby mě společnost obdivovala?

žádná deprese z dokonalých „momentek“, kterými jsou sociální sítě zaplaveny! Jak vidíte, nic není tak, jak nám to Instagram podává. Jestli vás Esseny nový postoj zaujal, zkuste se k němu připojit. Nikdy není pozdě na to udělat krok ze své vlastní komfortní zóny. 

Dokonalost je relativní!

Reklama
Reklama
sledujte nás na instagramu
Přihlásit se k odběru newsletteru
* povinná pole
Reklama
Reklama