Reklama

20 nejlepších halloweenských kostýmů celebrit

Do Halloweena zbývá jen pár dnů a každá inspirace se hodí!
Reklama
7544

Baví nás zdobení dýníhalloweenský nailart i výraznýmake-up, který si na tento svátek můžeme dovolit. Největší radostí jsou ale kostýmy, díky nimž se můžete alespoň na jeden večer proměnit téměř v kohokoliv.

Každý rok vždy dlouho přemýšlíme, jestli vsadíme na nějaký sexy kostýmek zdravotní sestřičky, děsivounestvůru, ikonickou hvězdu nebo zakrvácenou obludu.

Nejčastěji se necháváme inspirovat celebritami, které za to opravdu umí vzít a na maskách nijak nešetří. Často se promění téměř k nepoznání!

A kdo nás nejvíc baví tentokrát? Mezi TOP 20 je probojovala napříklas Heidi Klum převlečená za stařenku, Kate Moss jako děsivá tanečnice flamenga, Ellen Degeneres parodující Nicki Minaj, Kate Upton v roli sexy Marie Antoinetty, Parez Hilton á la Miley Cyrus i Bethenny Frankel jako Marilyn Monroe. Pokud chcete vidět další skvělé masky z nějlepší dvacítky podle redakce JOY, tak hurá do galerie!

A jestli milujete Halloween stejně jako my a rozhodně si ho chcete užítnaplno, máme pro váš jedinečnou příležitost! Můžete s námi soutěžit o 5 x 2 lístky na největší halloweenskou akci v České republice - Bloody Sexy Halloween, která se koná 31.10.2015 ve Fóru Karlín Praze!

Reklama
Reklama
sledujte nás na instagramu
Přihlásit se k odběru newsletteru
* povinná pole
Reklama
Reklama