Reklama

10 zajímavostí, které jste netušili o seriálu Gilmorova děvčata

Věk představitelky Lane vás vážně dostane!
Reklama
9058

1. Stars Hollow opravdu existuje, leží v Connecticutu a autorce Amy Sherman-Palladino se zalíbilo při dovolené s manželem Danem. Přidáváme TV mapu, Gilmorky hledejte vpravo nahoře.

2. Liza Weil, představitelka Paris měla původně hrát Rory, ale když se s ní autorka setkala, rozhodla se napsat roli speciálně pro ni.

3. Melissa McCarthy málem v seriálu nikdy nehrála. Suki St. James původně měla hrát Alex Borstein z Family Guye, ale smlouva jí bohužel nedovolovala natáčet dva seriály najednou. Naštěstí se rozhodla pro Gilmorky!

4. Scott Patterson, náš milovaný Luke, nikdy předtím nebyl hercem. Hrál přední basketbalovou ligu za New York Yankees, až scénárista Gilmorových děvčat ho oslovil, jestli si nechce zahrát v seriálu.

5. Původně měla v bistru prodávat žena jménem Daisy, ale produkce se rozhodla, že show potřebuje více testosteronu.

6. Říká se, že se Rory rozešla s Loganem, aby mohla žít s Jessem šťastně až do smrti. Co je na tom pravdy se dozvíme už na podzim novém pokračování. 

7. Extrémně rychlá mluva Gilmorek prodloužila skripta na 80 stránek. Typický hodinový seriál má stránek 50.

8. Alexis Bledel alias Rory nesnáší kafe! Ve všech šálcíh, které v průběhu natáčení vypila, bylo kakao. Ironie, co říkáte?

9. Keiko Adeně, která hraje Lane, bylo 27 když se začala natáčet první série. Momentálně jí je 42! Jsme zvědaví, jak bude v nových dílech vypadat!

10. Lorelai dostala od Maxe tisíc žlutých kopretin, ale v natáčení jich bylo použito ještě 3x tolik.

Reklama
Reklama
sledujte nás na instagramu
Přihlásit se k odběru newsletteru
* povinná pole
Reklama
Reklama