Reklama

Drama Megxit pokračuje: Královna rozhodla o dalším osudu Harryho a Meghan

Celý svět napjatě sleduje drama, které se odehrává v královské rodině...
Reklama
12752

Královna Alžběta II. nečekané rozhodnutí Harryho a Meghan schválila a dodala, že o dalším vývoji bude veřejnost informovat, což se také stalo.

Britská královna Alžběta II. oznámila, že Meghan a Harry přestanou používat titul královská výsost a přestanou čerpat veřejné prostředky. Zdůraznila také, že i nadále zůstávají manželé milovanými a váženými členy rodiny.

Tato situace má podle královny umožnit začít Harrymu a Meghan šťastný a poklidný nový život. Nový model fungování královské rodiny by měl začít fungovat na jaře tohoto roku. Titul vévoda a vévodkyně ze Sussexu budou Harry a Meghan nadále využívat.

Meghan a Harry si ponechají sídlo Frogmore Cottage. Vrátí ale údajně veškeré výdaje, které využili na jeho velmi nákladnou rekonstrukci.

Otázka bezpečnosti Harryho a Meghan Buckinghamský palác zatím nekomentoval. Je ale jasné, že i tuto informaci se brzy dozvíme.

Je evidentní, že Harry a Meghan si za svým rozhodnutím pevně stojí a jednoznačně tak mění dějiny královské rodiny. My drama Megxit budeme i nadále sledovat a o jeho vývoji vás budeme informovat.

Přečtěte si také: Šok v královské rodině: Harry a Meghan se vzdávají královských povinností

Reklama
Reklama
sledujte nás na instagramu
Přihlásit se k odběru newsletteru
* povinná pole
Reklama
Reklama