Reklama

#harrypotter: Pamatujete si Goyla? Z čaroděje je MMA zápasník

Pravda, nic než pravda! … a žádné blafování!
Reklama
8436

Jako kouzelníci ve škole čar a kouzel v Bradavicích bodovali všichni stejně. Byli mladí a do světa slavných skočili doslova po hlavě. Po několika natočených filmech, ale s koncem příběhu o Harry Potterovi jedna z jejich životních ér skončila a ten, kdo nechtěl navěky poslouchat, že si zahrál jednu z kouzelných rolí, v žitotě prostě tak trochu obrátil. Emma Watson vedle herectví vsadila na cestu ambasadorky dobré vůle při OSN v projektu He for She, Daniel Radcliffe přijal vlnu rolí, které ho ukázali v celé (herecké) kráse, Matthew Lewis ze sebe udělal nový sex symbol a Josh Herdman a.k.a. Dracův poskok Gregory Goyle spíš než před kamerou řádí v kleci jako MMA fighter!

V Japonsku trénoval jujitsu skoro pět let a boji propadl natolik, že se stalo jeho životní náplní. Při zápase v Londýně proti Januszovi Walachowskim v rozhovoru pro Daily Mirror ale prohlásil, že ani herecké kariéry se vzdát nehodlá.

Koho ale bude hrát s takovými šrámy ve tváři... Že by ublíženého bývalého kriminálníka, kterého prostě budeme chtít zachránit... Bad guys win!

 

Reklama
Reklama
sledujte nás na instagramu
Přihlásit se k odběru newsletteru
* povinná pole
Reklama
Reklama