Holčička, nebo chlapeček? 6 slavných maminek roku 2017

Od kterých párů v očekávání můžeme letos čekat nové členy rodiny?
9869

Minulý rok jsme mezi VIP páry zažily doslova baby boom a ano, ani letos by to nemělo být jiné. Už když se podíváme na rostoucí bříška maminek modelek, hereček a zpěvaček teď, není o čem pochybovat. Vlastně dost možná bude letošní rok ještě o něco lepší! Seznamte se s první várkou perfektních maminek.

Beyoncé oznámila své mateřství jako už poprvé s Blue Ivy velkolepě. Díky fotografii, kterou 1. února 2017 vyvěsila na svůj Instagram, tak celému světu oznámila, že místo jedné radosti v břiše nosí rovnou dvě. Dobrá práce Jay Z.

No dobře, dlouho jsme si myslely, že Amanda Seyfried zestárne jen po boku svého psa, se kterým má asi nejlepší vztah na světě. Ale zdání klame, do smečky letos přibude další člen.

Kromě rostoucího bříška by si u modelek Victoria's Secret nikdo snad ani nevšiml, že jsou v očekávání. Ani u Iriny Shayk to nebude jiné. Až se mimi narodí, vsadíme se, že do měsíce bude mít Irina postavu zase jako anděl.

Natalie Portman své těhotenství oznámila na červeném koberci na filmovém festivalu v Benátkách a stejně jako díky šatům Dior zvládla perfektní styling, nepochybujeme, že jako královna zvládne i mateřství.

S těhotenstvím Marion Cotillard bylo spojeno velkolepé haló. Pochybnosti o tom, zda otcem jejího dítěte náhodou není Brad Pitt, úplně rozhodila radostnou atmosféru z toho, že bude na světě nový člověk. My ale jásáme, protože pro Marion máme slabost už léta. A děkujeme za to, jak zareagovala na všechny ty drby a domněnky. S francouzskou elegancí samozřejmě.

Naše holka od vedle je v tom. Zooey Deschanel prostě žereme. Je svá, je tak trochu střelená, krásná, šťastná a těhotná.