Insta ikona Alexis Ren přiznala, že trpí poruchou příjmu potravy

.....a chce tak pomoci mladým ženám se stejnými problémy.
10291

Opět se potvrdilo, že instagramové profily mají od reality opravdu daleko. A to přímo od jedné z jeho nejslavnějších uživatelek Alexis Ren, kterou sleduje 9,2 milionu uživatelů. Alexis se proslavila díky pohádkovým videím, které natáčela teď už s bývalým přítelem Jayem Alvarrezem. 

Jay Alvarrez Summer 2016 (Alexis Ren)

Ta zobrazovala veselou holku s dokonalou postavou, která si denno denně užívá těch nejexotičtějších pochoutek. Opak byl ale pravdou. Alexis nedávno přiznala, že po každém jídle, které si na Instagram vyfotila a posléze snědla, trpěla výčitkami svědomí. Ty ji donutily nadměrně cvičit a držet diety, což dopracovala až do stádia mentální anorexie. Tímto přiznáním chce varovat všechny mladé dívky, které se srovnávají se svými Instagramovými vzory, ať to nepřehání. To, co ona prožívala, by nikomu nepřála zažít. Sama se přesvědčila o tom, jak může být Instagram a s ním spojená snaha o dokonalost zrádná. 

Její váha se pohybovala opravdu na hraně. K jejímu zdravotnímu stavu nepřispělo ani neustále cestování s Jayem, který dělal z jejich vztahu byznys a neustále plánoval jen to, jaká další videa natočí. Když si toto Alexis uvědomila, rozešla se s ním. Posléze jí došlo, že s Jayem, který jí mimochodem oslovil také na Instagramu, začala chodit jen proto, aby někým nahradila matku, která zemřela, když Alexis bylo 17. Po rozchodu si uvědomila, že musí se svou váhou něco udělat a začala se zase normálně stravovat.

My jí držíme palce a vzdáváme všechnu čest za toto veřejné přiznání. Alexis tak odkryla, jak snadno sociální sítě udělají z člověka, který trpí poruchou přijmu postavy, tu nejšťastnější holku pod sluncem a doufá, že svému přiznání pomůže dívkám, které se někdy cítily podobně.