Reklama

Kazma spolu s Jaromírem Jágrem v nové ONE MAN SHOW napálili Davida Copperfielda! A co bylo dál?

Je to tady!
Reklama
12845

Po roce spatřila světa nová One Man Show a myslíme, že v republice není snad nikdo, koho by nezajímalo, co Kazma zase "vyvede". Ale pojďme pěkně postupně...

Možná vám neuniklo, že Kazmův Instagram se jednu dobu začal plnit dost divnýma reklamama. Kazma sdílel reklamy, které už na první pohled vůbec nezapadaly do jeho konceptu a u některých produktů bylo evidentní, že je nikdy nepoužíval ani nepoužije. Instagramový svět šílel! Kazma dostával tisíce hatů a spousta lidí se rozhodlo, dát mu unfollow! Jak se ale tak nějak dalo tušit, tohle všechno nebylo jen tak.

Kazma se rozhodl využít sílu sociálních sítí a usmyslel si, že si díky nim ( a zcela zdarma ) splní seznam přání. Takový, který má nejspíš každý z nás minimálně ve své hlavě, a do konce života by si z něj chtěl odškrtat všechny položky. Prostě dream wish list, kde peníze ani možnosti každého z nás nehrají roli. Nemožné? Tohle slovo Kazma ve svém slovníku nemá...

Díky novému dílu One Man Show můžete vidět, jak snadno se dá žít "zdarma" a mnohdy dokonce víc než luxusně, pokud použijete ten správný instagramový účet, zmíníte ta správná čísla, odkážete se na ty správné lidi a nebojíte se jít s kůží na trh a riskovat. Ano, přesně takhle funguje svět influencerů, kterým se ať už úmyslně či nikoli, denně obklopujeme na sociálních sítí. Ok, takže Kazma si žil jako král díky Instagramu. A co dál? Proč tenhle díl vznikl a má nějaký přesah? 

Myslíme, že byste se na něj rozhodně měli podívat. Věnujte 40 minut času něčemu, co ač se zprvu nemusí zdát, má větší smysl než bezcílné brouzdání po sítích... TADY TO JE a my Ti Kazmo chceme vzkázat, že jsme hrdí na to, že únorová titulka Joy patřila Tobě a Tvé krásné Andrejce!

 

 

 

Reklama
Reklama
sledujte nás na instagramu
Přihlásit se k odběru newsletteru
* povinná pole
Reklama
Reklama