Reklama

Kdo na Instagramu vydělává nejvíc? 5 majitelů účtů, kteří díky jedné fotce získávají miliony

Hádejte, kolik si Selena vydělá za jeden post?
Reklama
8985

Instagram. Pro většinu z nás sociální síť, kam hazíme selfíčka, fotky našich rozkošných domácích mazlíčků, nebo jídlo a těšíme se z našich 20ti likes. Ovšem takovou funkci nemá rychle se rozmáhající sociální síť pro všechny. Když nemáte likes 20, ale 5,3 milionu jako například Selena Gomez, tak se jím dá velmi snadno vydělávat. Agentura D'Marie Analytics prozkoumala instgramový trh a dala tak dohromady žebříček 5ti nejvlivnějších účtů. A jaké to jsou?

1. Selena Gomez

Seleny fotka stále drží prvenství v nejlikovanějších Instagramových postech. Coca-cola moc dobře věděla na koho vsadit, Sel má vliv na 94,7 milionu lidí, kteří jí na Instagramu sledují. A tomu také odpovídají sumy, které si za sponzorovaný post vydělává. Raději se posaďte, protože suma, kterou si za jednu fotku vydělá je celých 550 000 dolarů! Ano, slyšíte správně, opravdu v přepočtu 13,2 milionu korun za jednu PR fotku. 

2. Kendall Jenner

Druhý nejvlivnější Instagram vlastní modelka Kendall Jenner. Ta za jeden placený post vydělává 300 000 dolarů tedy 7, 2 milionu korun.To taky není úplně marné, co říkáte?

3. Kylie Jenner

Kylie si za sponzorovanou fotku vydělá 125 000 dolarů. 3 miliony korun za jedno selfíčko? Jo, berem!

4. Rihanna

Na čtvrté pozici se umístila barbadoská kráska Rihanna. Přesné informace o finanční částce, kterou si za jeden post vydělá nemáme, ale troufáme si říct, že to bude taky pořádná bomba.

5. Beyoncé Knowles

A pětici nejvlivnějších Instagramů uzavírá dvacetinásobná držitelka grammy Beyoncé.

Reklama
Reklama
sledujte nás na instagramu
Přihlásit se k odběru newsletteru
* povinná pole
Reklama
Reklama