Mandrage ohlásili konec! Bude to dřív, než se čekalo

Po plánovaném únorovém turné měla přijít pauza, kvůli zpěvákovi Víťovi Starému...
12777

Vše bude ale jinak než se předpokládalo...

Skupina Mandrage oznámila, že ji čeká už jen JEDEN koncert. Oficiální prohlášení vydali pouze před pár hodinami na sociální síti.

Poslední koncert odehrají v sobotu ve Foru Karlín a rozloučí se tak důstojně s fanoušky, kamarády a všemi, kteří je do poslední chvíle podporovali a drželi jim pěsti. Vítek Starý se už posledního koncertu nezúčastní.

Na sobotním koncertu zastoupí Starého podle prohlášení jiní muzikanti. „Voláme našim kamarádům, zpěvákům, producentům, všem, které máme rádi, a zveme je, aby nám pomohli pochovat naši kapelu. Ukazuje se, že máme kolem sebe spoustu skvělých lidí, kteří nás přijdou podpořit - řada z nich i přes své původní sobotní plány - a kteří se uvolili takhle narychlo naučit naše písničky,“ napsali Mandrage na svém Facebooku. 

Zdá se ale, že kapela na Vítka nezanevřela, protože přidali i tento vzkaz: „Děkujeme i Víťovi za všechno, nebejt Tebe, tahle kapela by ani nevznikla a nikdo z nás by dneska nebyl takovej, jakej je. Třeba to vážně ještě může bejt dobrý. Myslíme na Tebe!“

Skupina Mandrage vznikla v roce 2001. Jejich píseň Šrouby a Matice získala v roce 2012 cenu za nejhranější skladbu v popových rádiích. 

Foto: Facebook Mandrage