Megxit NEWS: Bude Harry a Meghan bydlet u Madonny?

Informací kolem slavného královského páru je spousta a téměř denně se dozvídáme "zaručené" novinky z jejich blízkého okolí...
12792

Tentokrát se o jednu takovou hot news postarala sama královna popu Madonna!

Harry a Meghan oznámili, že by značnou část jejich času rádi strávili v Kanadě. Meghan byla už údajně spatřena při obhlídkách pár nemovitostí a vše se tak zdálo být zalité sluncem... Kanaďané ovšem z tohoto nápadu mladé dvojice tolik nadšení nejsou a nevítají ho tolik, jak by si asi Harry s Meghan představovali.

Nyní se ovšem do hry vložila samotná Madonna, která na svém Instagramu Harryho a Meghan vybízí k tomu, aby se "vykašlali" na Kanadu, která je podle ní nesmírně nudná, a přestěhovali se na Manhattan!

“Nechám je pronajmout si můj byt na Central Park West! Má dvě ložnice, ten nejlepší výhled na Manhattan a neuvěřitelný balkon,”  říká ve videu, které je určeno královské dvojici. Láká je na výhled lepší, než z Buckinghemského paláce a zábavný život, který je v Kanadě určitě nečeká...

No, uvidíme, jestli bude tahle nabídka přijata ale nám se představa Harryho s Meghan na Manhattanu zamlouvá a přijde nám dost cool!