MEGXIT NEWS: Thomas Markle, otec Meghan, znovu na scéně

Do příběhu, který s napětím sleduje celý svět se nyní zapojil otec Meghan, Thomas Markle...
12772

V interview pro britský Channel 5 se svěřil, že ho mrzí, jaké komplikace způsobil královně a celé královské rodině v roce 2018.

Dokument nazvaný Thomas Markle: My Story, popisuje události pohledem Thomase, který nabízí svou verzi příběhu, který se odehrál před královskou svatbou.

Vzájemné vztahy se ochladily v době, kdy Thomas komunikoval s médii a následně Meghan i Harrymu lhal. Události poté nabraly nečekaný spád, když Thomase postihla srdeční příhoda a nemohl se tak zúčastnit pompézní královské svatby. O účast na svatbě předtím přitom velmi stál. Stejně, jako toužil po tom, stát se součástí královské rodiny.

Po této události, měl údajně Harry Thomasovi volat a sdělit mu, že kdyby poslechl jeho rady, tato situace by nikdy nenastala. Od té doby spolu nekomunikovali.

Nicméně ani teď to ale nevypadá, že by se napjaté vztahy mohly urovnat, jelikož Markle je ochotný svědčit ve prospěch bulvárního plátku The Mail on Sunday, který bude vést soudní spor s Meghan, kvůli části dopisu, který byl zveřejněn - jednalo se o dopis, který psala Meghan svému otci.

Otce Meghan zaslaný dopis velice ranil a ublížil mu ale i přesto, považuje stále Harryho s Meghan za součást své rodiny. Zároveň si ale nemyslí, že by se cokoliv na jejich vzájemném vztahu zlepšilo, proto se rozhodl pro natočení zmiňovaného dokumentu. Aby si Meghan s Harrym měli možnost poslechnout jeho verzi a aby zároveň mohl částečně očistit své jméno.

Jestli se mu to tímto krokem povedlo, je na zvážení, určitě je ale velká škoda, že malý Archie svého dědečka prozatím nezná a je otázkou, zda ho vůbec kdy pozná...

Vše kolem královské rodiny i nadále sledujeme a budeme vás informovat.

Přečtěte si také: Megxit: Které krásky získaly Harryho srdce před Meghan

Megxit: Harry už je v Kanadě! Jaký byl jeho přílet?