NEWS: Zazvonil zvonec a Brangeliny je konec

Žádný vtip a slza v oku aneb vše o ohlášeném rozvodu Brada Pitta a Angeliny Jolie.
9181

Ne, není apríl. Zkontrolovali jsme to v kalendáři asi tisíckrát stejně tak, jako jestli náhodou není nějaký den novinářských kachen... Ne, nic takového. Hra skončila / Adios / pá, pá a šáteček. Svět romantiky a vztahů, které vydrží všechno se otřásl v základach – Angelina Jolie ohlásila, rozvod s Bradem Pittem. 

No, možná by k tomu chtěla dodat něco Jennifer Aniston, i když...

Angelina Jolie a Brad Pitt se dali dohromady už v roce 2004 při natáčení snímku Mr. & Mrs. Smith. Brad zamával Jennifer a Angelina oslavovala vítězství. Dokonalý pár, dokonalé děti, rodina, jak z amerického romantického filmu. 

Teď je ale všechno jinak. Zdá se, že i když je pro Brada herectví životním posláním, je pro něj také životní zkázou. Jedna láska ze zákulisí znamenala konec s Jenn a podle informací časopisu Page Six ta druhá znamená konec s Angelinou. 

Spojenci (Allied) - oficiální český HD trailer

I přesto, že v oficiálním vyjádření o konci vztahu figurují důvody jako neschopnost Brada ovládat hněv a lásku k marihuaně a alkoholu, podle soukromého očka, kterého si najala Angelina, za to může i odhalení románku při natáčení snímku Spojenci (v orig. Allied), kde se k sobě hereční kolegové Pitt a Cotillard měli nejen před kamerou. 

Good job, Marion! 

Ať už to ale bylo jakkoliv, je nám smutno... Pár, který si své "ANO" řekl v srpnu 2014, po dvou letech manželství hlásí konec a kromě jednoho vztahu tak minimálně pro nás končí i evidentně mylná představa o tom, že láska hory přenáší... 

A ano, to je dneska Mezinárodní den míru

R.I.P. Brangelina...