Novopečená maminka Katy Perry vydává nové album SMILE

Vydání tohoto alba bude pro zpěvačku jistě spojením s narozením první dcery Daisy Dove Bloom, kterou má se svým snoubencem - známým hercem, Orlandem Bloomem.
13188

Písně překypující houževnatostí a vděčností se zrodily z Katyiny osobní cesty temnými časy, jak včera vysvětlila v jednom z rozhovorů. K albu SMILE najdou fanoušci exkluzivní vinylové edice, které nabízí řetězce Walmart a Target. Cílový vinyl je průsvitný kobaltově modrý a obsahuje skladbu High On Your Supply, což je bonusová skladba exkluzivně pro Target, plus hlasové sdělení od Katy. Walmartský vinyl je úchvatně rubínově červený. CD edice s lentikulárním obalem a obrazovým diskem jsou k dispozici exkluzivně v obchodě zpěvačky.

V úvodu k vydání Smile, Katy se podělila o několik písní z alba, včetně titulní skladby Smile a Daisies, k čemuž videoklip na YouTube vidělo už přes 22 milionu lidí. Katy Perry je mimořádnou zpěvačkou, která se dnes pyšní více než 40 miliardami streamů, čímž je na 38. příčce v celosvětové poslechovosti. Na Spotify má přes 36 milionů posluchačů měsíčně a za svou jedenáctiletou kariéru prodala přes 40 milionů alb. Mezi její největší hity patří nedávná Daisies, Never Really OverSwish SwishFireworkLast Friday NightDark Horse a mnoho dalších.

Katy Perry - Smile (Official Video)

 

Foto: Getty Images