Poznejte své pravé JÁ a ukažte ho celému světu!

Vyznáte se v sobě a dokážete přesně definovat svůj styl? Teď je ta pravá chvíle udělat si v tom jasno!
10335

A právě toto je hlavní myšlenkou nové kampaně značky Avon #TrueneboMark. Podle ní se všechny věci kolem nás dají rozdělit na dvě skupiny. True je pro milovnice klasiky a čiré elegance. Mark perfektně vystihne všechny, kdo rád experimentuje a je tak trochu crazy. A vztahuje se to nejen na náš šatník, nebo na to jakému líčení dáváme přednost, ale na absolutně vše, čím se obklopujeme. 

Tvářemi tohoto projektů se stalo šest  inspirativních žen - herečky Jitka Schneiderová a Sabina Rojková, zpěvačka Dara Rolins, choreografka i tanečnice Angeé a youtuberky Gabriella Hecl a Anna Šulcová. Seznámit se s nimi a poznat je osobně budete moci ve speciální Gilrs Zone na festivalu Ynspirology, jehož hrdým partnerem Avon je. 

A ještě lepší zpráva na konec. Právě teď si můžete zasoutěžit o lístky na festival spolu s hodnotným kosmetickým balíčkem. Jediné, co je potřeba udělat, je být sama sebou! Do 21. června 2017 vypostovat na vašem Facebooku nebo Instagramu fotku ze svého světa s hashtagem #TrueneboMark a pak jen čekat, až vás vybere jedna z pěti inspirátorek.

Tak co, do jakého týmu patříte vy? True nebo Mark?