Pozvání na úrovni: Příběh kluka, který se nebál pozvat na maturitní ples Emmu Stone

V La La Land stylu, samozřejmě!
10105

Zatímco u nás se doprovod na maturitní ples až zas tak moc neřeší, na amerických prom bálech jde o víc než dost. Přijít bez partnera nebo partnerky je prostě minus, které vás na společenském žebříčku posouvá o něco níž. Na druhou stranu sebrat odvahu a pozvat královnu střední školy a ukázat ses ní ruku v ruce ve vstupních dveřích? Vaše středoškolská prestiž se právě dotkla hvězd.

Sedmnáctiletý Jacob Staudenmaier z Phoenixu v Arizoně, chtěl svou úroveň pravděpodobně zvednou až do vesmírných výšek, protože se rozhodl jako svůj doprovod pozvat ne královnu školy, ale rovnou filmovou queen Emmu Stone a to ne jen tak fádní žádostí, ale rovnou show ve stylu La La Landu, ve kterém Emma po boku Ryana Goslinga zazářila.

 

Emma Stone, Prom?

Jeho žádost ale ve výsledku neoslovila jen nás (protože je prostě boží), ale dostala se i před Emmu, která neváhala a Jacobovi poslala odpověď.

„Jacobe, děkuju za nejkrásnější žádost, kterou jsem kdy dostala. Nedokážu ti ani říct, jak velká čest to je a jak moc jsem se usmívala v průběhu kouzelného videa.Pracuji právě v Londýně, ale doufám, že si na plese užiješ nejkrásnější momenty, a jsem moc vděčná, že si na mě myslel. Děkuju. P.S.: Vidím ve tvých očích Goslinga. S láskou, Emma.“

Aaaah...