Reklama

Sex ve městě: Novinky, které nám pokazily den

A co na to říkáte vy?
Reklama
8516

Nechceme vás zaplavovat negativní energií, ale news, které vyšly na povrch v souvislosti s třetím pokračováním filmu Sex ve městě, vám říct prostě musíme.

Dva roky zpátky se ozvaly hlasy Michaela Patricka Kinga z SATC, který světu naznačil něco o „poslední kapitole“, kterou chce světu ukázat. O jejím ději měla vědět už i Sarah Jessica Parker, od které měl King dostat svolení. Sarah světu stačila říct jen: "Opravdu blízký přítel (výkonný producent, spisovatel a režisér seriálu Sex ve městě] Michael Patrick právě napsal mému nejlepšímu příteli: Nevíš náhodou, kdy by se měl objevit na světě Sex ve městě 3? Chybí mi celý super fun proces natáčení. Aktuálně nejsou žádné přesné plány. Nechci nic předpovídat. Ale měli byste o tom vědět.

Jako kdyby nám Sarah potvrdila, že i když natáčení ještě nezačalo, na Mirandu, Samanthu, Charlotte i Carrie se prostě těšit můžeme.

Naše nadšení stoupalo a Carrie, promiňte, Sarah přidala našim nadějím opět na síle. Stačila jedna fotka na IG a my věděli, že můžeme začít oslavovat oficiálně. Kdo by z jejího popisku nepochopil, že je natáčení na spadnutí.

A víte, k čemu komentář fotky měl ve finále odkazovat? Žádný film, žádné nové díly seriálu... Nová kolekce bot SJP collection pro Bloomingdale's. Ne, že by to byla špatná novinka, ale pokračováni nezapomenutelného příběhu, který nás baví pořád dokola, to není.

Naděje ale umírá poslední, ne? 

Reklama
Reklama
sledujte nás na instagramu
Přihlásit se k odběru newsletteru
* povinná pole
Reklama
Reklama