Reklama

Sex ve městě slaví 18. narozeniny: Víte, jak nyní žijí čtyři hlavní hrdinky?

Je tomu 18 let, co padla první klapka. Nikdo tenkrát nemohl tušit, jak moc si čtyři hrdinky seriálu Sex ve městě získají naše srdce. Ony jsou ty, které nám ukazují, že ve společnosti dobrých přátel a v případě, že máte obuté ty správné boty, se dá překonat opravdu vše...
Reklama
8666

Vždy sexy, okouzlující a nad věcí. Takové je známe z televizních obrazovek. Ale jaké jsou v reálném životě?

Sarah Jessica Parker - Carrie

Sarah se stala maminkou na plný úvazek. Má tři děti, 28. října 2002 se jí narodil syn James Wilkie Broderick, a 22. června 2009 se jí narodila dvojčata, dcery Marion Loretta Elwell a Tabitha Hodge. Sarah i v reálném životě žije v New Yorku, nicméně myšlence přestěhovat se, se narozdíl od Carrie vůbec nebrání. ,,Nevím, proč si lidé myslí, že bych postrádala večírky. Nejsem Carrie. Ve skutečnosti žiju docela obyčejný život," nedávno prohlásila v jednom rozhovoru.

Kim Cattrall - Samantha

Sexuchtivá Samantha si nikdy nebere servítky. A nejen proto se stala miláčkem naprosto všech. Na vztahy očividně není ani v reálném životě. Byla již třikrát vdaná, ale pokaždé došlo na rozvod. 

Kristin Davis - Charlotte

Roztomilá Charlotte, kterou, ačkoliv tento výraz nemáme v lásce, nelze nazvat jinak než sluníčkem Sexu ve městě, i po letech působí jako malá holčička. Věděli jste ale, že její představitelka se musela léčit ze závislosti na alkoholu? Svůj boj k radosti všech nakonec vyhrála, roku 2011 si adoptovala holčičku a nyní se s láskou věnuje poslání ambasadorky charitativní organizace Oxfam bojující proti chudobě a hladomoru.

Cynthia Nixon - Miranda

Miranda je maminkou i v reálném životě. Pyšní se synem Charlesem a dcerou Samanthou. Zda se ve jméně inspirovala právě největší proutnicí Sexu ve městě, lze jen hádat. Co se osobního života týká, Miranda svoji seriálovou zálibu v mužích vystřídala v reálném životě za lásku k ženám. Před několika lety se provdala za svoji dlouholetou přítelkyni Christinu Marinoni, se kterou prožívá krásný vztah.

 

Reklama
Reklama
sledujte nás na instagramu
Reklama
Reklama