Reklama

Super Bowl ovládly latinskoamerické krásky JLO a Shakira: Známe detaily

Snad ždáná sportovní událost není tak ostře sledovaná, jak právě Super Bowl!
Reklama
12781

Nejde ani tak o zápas samotný, jako o poločasovou přestávku, na kterou se každoročně těší miliony diváků po celém světě. 

Loni byli jako hlavní headlineři Maroon 5 a fanoušci nebyli tak úplně nadšení. Letos to ale byla jiná!

Show, kterou předvedly hvězdy Jennifer Lopez a Shakira byla doslova dechberoucí! JLO vyrazila všem dech nejen skvělou show a sexy tancem, ale především outfitem, který zvolila! Černá kůže a cvočky s hvězdičkami imitující vrchol Empire State Building byla trefa přesně do černého! JLO tak dala na obdiv svou dokonalou postavu na které denně tvrdě pracuje. 

Ani Shakira ale nezůstala pozadu a dokázala, že stále patří na vrchol světové pop music. Svou účast na Super Bowlu brala jako skvělý narozeninový dárek a zároveň se nechala slyšet, že spolu se svým týmem zdolali Kilimadžáro a přepsali dějiny!

Obě ikony zazpívaly zkrácené verze svých největších hitů, nechyběly ani společné songy Waka Waka a Let's Get Loud. JLO si dokonce zazpívala se svou dcerou Emme.

Finále Super Bowlu - a zejména tedy poločasovou přestávku - sleduje přes 100 milionů diváků a to jen ve Spojených státech! Zajímavostí je také cena reklamního spotu během Super Bowlu. Třicetisekundový spot byl letos naceněn na 5,6 milionu dolarů! 

 

 

 

 

 

Reklama
Reklama
sledujte nás na instagramu
Přihlásit se k odběru newsletteru
* povinná pole
Reklama
Reklama