Tajemství zářivé pleti zpěvačky J-Lo odhaleno! Získejte J-Glow i vy!

Vypadá to, že J-Lo objevila elixír mládí a zastavila čas...
12804

Na Superbowlu jsme se o tom mohli všichni přesvědčit na vlastní oči! 

Superbowl a jeho úžasná atmosféra rychle přijde a zase zmizí, ale „efekt J-Glow“ zůstává - říká švédská skintech značka FOREO. Po fenomenálním vystoupení J-Lo a Shakiry se svět již nezabývá konečným výsledkem zápasu ale hledá tajemství krásy těchto latinskoamerických div! A zdá se, že je odahleno!

Vědecké studie prokazují, že lidé latinskoamerického původu stárnou pomale jinež jiné etnické skupiny. Existuje však řešení i pro ty z nás, kteří nejsme tak geneticky vybaveni. J-Lo je velkým zastáncem kokosového oleje pro hydrataci pleti a nyní existuje způsob, jak využít potenciál této vysoce vyživující ingredience v každodenním životě snadno a rychle! 

Vyživující maska s obsahem kokosového oleje od Foreo představuje hydratační oázu z kokosového oleje a kokosové vody. Při spárování s revolučním zařízením UFO jsou ingredience aktivovány termoterapií, LED světlem a T-sonickými pulzacemi, aby se vstřebaly do pleti během pouhých 90 vteřin. Spojení špičkové technologie a vyživujících přírodních ingrediencí obnovuje vzhled mdlé a unavené pleti a zanechává ji prozářenou a hloubkově hydratovanou.

Pokud jste ještě nevyzkoušeli sílu kokosového oleje, je nejspíš nejvyšší čas! Ať už ho vyzkoušíte v jakékoliv formě - doporučujeme zkusit i klasický bio olej, který seženete v drogériích - určitě nebudete litovat! J-Lo evidentně ví, co dělá!