Reklama

Teen Choice Awards 2016: V jakých outfitech celebrity zazářily?

A kdo se může pyšnit titulem Nejkrásnější muž?
Reklama
8904

Kaliforské město Inglewood včera hostilo předávání prestižních cen Teen Choice Awards, ve kterém o hlavní cenu, kterou je umělecky ztvárněné surfovací prkno, boují hvězdy ze světa hudby, filmu, televize, sportu či módy. Nechybí ani boj o žhavý titul Nejkrásnějšího muže. Ten letos nezískal nikdo jiný než charismatický člen skupiny One Direction Harry Styles. Za Nejkrásnější ženu byla zvolena topmodelka Kendall Jenner. Surfařské prkno si v kategorii Nejlepší televizní chemie odnesli herci ze seriálu Prolhané Krásky ztvárňujíci Hannu a Caleba. S čímž musí souhlasit snad každá fanynka tohoto mysteriózního seriálu.

Velkým překvapením nejsou ani vítězové v hudební kategorii, kde si hlavní ceny odnesl Justin Bieber a Selena Gomez. Letos byla také vyhlášena mimořádná kategorie Decade Award, ve které zvítězil Justin Timberlake. To byl výběr nejzajímavějších ocenění, na výherce veškerých kategorií se můžete podívat zde. Ovšem výhry nebyly to jediné, co při slavnostním předávání stálo za to.

Pozornost si dozajista zaslouží také modely, ve kterých se zúčastnění na gala večeru ukázali. Velké oblibě se tešily hravé letní vzory a kalhotové kostýmy, ve kterém zazářila například Jessica Alba. Jak to slušelo modelce Chanel Iman, hlavním hvězdám seriálu Prolhané krásky a mnohým dalším VIP hostům, o tom už se můžete přesvědčit v naší galerii. Máte se na co těšit! 

 

 

Reklama
Reklama
sledujte nás na instagramu
Přihlásit se k odběru newsletteru
* povinná pole
Reklama
Reklama