Reklama

YouTube hvězda Zoella: Tipnete si, kolik dokáže utratit za věci do jednoho HAULu?

To je síla...
Reklama
8726

Kdo z nás ještě nesleduje youtuberky? Ať už tutorial na líčení nebo HAUL, nějaké jejich video jsme minimálně jednou viděl každý. Právě HAULy, tedy videa, kde youtubeři ukazují, co a kde si za poslední dobu koupili a kolik to stálo, začala jako jedna z prvních natáčet dnes už celosvětově známá šestadvacetiletá youtuberka Zoe Sugg alias Zoella.

Ta má dnes na YouTube skoro 11 milionů odběratelů (pro srovnání nejsledovanější česká youtuberka Teri Blitzen má odběratelů téměř 400 tisíc).

A nás samozřejmě zajímalo, kolik jedna z nejslavnějších youtuberek světa utratí za věci, které v HAULech ukazuje. Konkrétně jsme si „na paškál“ vzali její Homeware HAUL, v němž představuje, co si koupila k sobě do bytu.

Ukazuje zde několik produktů z e-shopů Urban Outfitters, Paperchase a Anthropologie. Jsou to převážně doplňky jako svíčky, balónky a rámečky, tři hrnky, dvě knížky, krbové sirky, vinyl od Adele a dvě utěrky.

Za tyhle věci Zoella utratila něco přes 200 liber, což je v přepočtu více než 7000 korun! Jestli to za ty peníze stálo, můžete posoudit sami v originálním videu.

Homeware Haul | Zoella

Reklama
Reklama
sledujte nás na instagramu
Přihlásit se k odběru newsletteru
* povinná pole
Reklama
Reklama