Reklama

Rozhovor s Monikou Bagárovou: Jaké spodní prádlo se jí líbí na mužích?

Vydali jsme se do italské Verony na přehlídku plavek a spodního prádla Tezenis. U té příležitosti jsme vyzpovídali i Moniku Bagárovou, která si tuto událost taky nenechala ujít.
Reklama
10292

Jak se ti líbila přehlídka Tezenis kolekce jaro/léto 2017?

Moc! Přehlídka byla krásná. Nestihla jsem se ani chvilku nudit, bylo to dynamické, mělo to náboj, takhle by se to mělo prostě dělat.

Byl tam nějaký kousek, který tě obzvlášť zaujal? 

Líbily se mi snad všechny plavky, i ty jednodílné. A taky mě zaujala jedna sukýnka, který teprve do prodeje půjde. Oceňuju celkový indiánský styl kolekce, ten je vážně super.

Předvádělo se i hodně spodního prádla, dokážeš odhadnout, kolik ho máš? 

Taky hodně! Jsem v podstatě sběratel. Podprsenek mám okolo čtyřiceti a kalhotek ještě víc.

Ukazuješ ho ráda? Nebo se bráníš stylingům, které jsou hodně průhledné?

Já si myslím, že to se odvíjí od toho, kam člověk jde, co to je za akci. Samozřejmě se nebojím být trochu provokativní, ale musí to být vždy elegantní a ženské. Rozhodně to nesmí být vulgární. Jde o to, umět to nakombinovat.

A co spodní prádlo a chlapi? Jaký na nich máš nejradší?

Určitě tanga! Nejlepší s nějakým zvířecím vzorem! (smích) To samozřejmě kecám. Mám ráda trenky. Slipy ne 

Co se týče domácího lenošení, když nemáš žádné povinnosti, jsi vždycky upravená nebo občas oblékneš i tepláky a pohodlné mikiny?

Já mám takovou zásadu, že do postele nikdy nelezu v oblečení. Vždycky se převléknu do „domácího úboru“ nebo do pyžama. A ani neuklízím v džínách. V momentě, kdy dorázím domů a vím, že už mě ten den nic nečeká, tak se převlíkám!

Jdeš někdy i ven v teplákách?

Já po Brně chodím jenom v teplákách! Tepláky, legíny nebo tenisky, to je moje. Ale pokud jdu do práce, tak volím vždycky vysoké boty, protože mi vykouzlí hezčí postavu. Řeším to hlavně když vím, že mě bude někdo fotit. Ale jinak mám ráda pohodu. 

Reklama
Reklama
sledujte nás na instagramu
Reklama
Reklama