Rozhovor s Terezou Maškovou: A jaké to je vidět se po celé Praze v prádle?

Vydali jsme se na slavností znovuotevření jednoho z oblíbených butiků značky Tezenis, který se nachází v samém srdci Prahy, v ulici Na Příkopě a při té příležitosti jsme vyzpovídali zpěvačku Terezu Maškovou, která se před nedávnem se stala tváří značky.
11900

Vrhla tě výhra v Superstar správný směrem?

Myslím, že ano, protože mi umožnila plnit si svůj sen, který byl prožívat vše to, co teď prožívám.

Jaké máš jako zpěvačka plány a nesplněné sny?

Už se pracuje na vlastní tvorbě a budu se společně se svým managementem snažit vydat vlastní album. Kromě toho stále hledám, jaký žánr mi bude sedět. Poslouchám strašně moc zpěváků a zpěvaček, spousty věcí a tvorby se mi líbí. Proto bude první album taková poznávačka.

Baví tě povinnosti a možnosti spojené s tím, že ses stala celebritou?

Fíha, celebritou. Na tohle označení si nedokážu zvyknout. Ale baví mě to. Asi se budu opakovat, ale vše, co se teď děje, jsem si strašně moc přála. Vždy jsem chtěla prožívat podobné věci, zúčastňovat se velkých akcí – takže mě to baví. Užívám si to.

Jaké to je být tváří značky Tezenis?

Tezenis jako takový mě baví proto, že vytváří módu pro mladé lidi, holky a slečny. A proč jsem do toho šla? Nejdříve jsem si říkala, že nejsem modelka, nemám míry modelky a všichni to vidí, takže asi není dobré do toho jít. Pak jsem si ale řekla, že toho půjdu. Jsem holka krev a mlíko a znám spoustu podobných žen, které se vůbec bojí vejít do obchodu se spodním prádlem a koupit si něco krajkového nebo odhalujícího. Tudíž jsem doufala, že když se stanu tváří Tezenisu, tak dodám slečnám i dámám odvahu k tomu, že není třeba se schovávat.

Bojovala si při focení kampaně se studem?

První hodina focení byla plná schovávání se a myšlenek na to, že to nedám. Potom jsem se ale uvolnila a řekla si, že na to budu kašlat. Vypadám prostě tak, jak vypadám, a navíc jsem měla kolem sebe úžasný tým lidí, kteří mě povzbuzovali a říkali mi, ať se nebojím, že je to super a krásný.

A jaké to je vidět se po celé Praze v prádle?

Ze začátku jsem si říkala: Ty vado, to jsem já. Tady taky. A tam taky! Ale zvyknout si na to, že se vidím na každém kroku, nebylo nepříjemné, spíš zvláštní. Teď, asi po týdnu, už to skoro nevnímám.

Co ty a spodní prádlo? Dáváš přednost pohodlí nebo trendy kouskům?

Záleží na tom, kam člověk jde. Když si obléknu oblečení, ve kterém jde spodní prádlo vidět, tak samozřejmě zvolím kousek, který koresponduje s daným outfitem. Ale spíše se přikláním k tomu pohodlí.

Jsi poměrně aktivní na Instagramu. Je to pro tebe zábava, nebo to vnímáš jako nutnost?

Neberu to jako nutnost, tak se to nedá říct. Jednoduše jsem si na to zvykla. Když jsem šla do Superstar, tak jsem věděla, že Instagram existuje, ale nijak jsem se mu nevěnovala. Během soutěže mě to ale začalo bavit. Užívám si komunikaci s fanoušky, ráda jsem s nimi v kontaktu a snažím se je co nejvíc informovat o tom, co dělám. Takže vlastně mě to vážně baví.

Máš se sociálními sítěmi spojený nějaký nepříjemný zážitek?

Nemůžu říct, že bych měla nějaký úplně negativní zážitek, ale samozřejmě jsou lidi, kteří mě nemají rádi a chtějí mi to dát sežrat, tak mi to napíšou. Ale že by mě to nějak ovlivnilo nebo jsem se z toho hroutila, to určitě ne.

Jak vnímá tvůj úspěch a publicitu tvé nejbližší okolí?

Všichni mě podporují v tom, co dělám, stojí za mnou a užívají si to v podstatě se mnou.