Reklama

Šťastné a stylové ve Fashion Arena Prague Outlet

Nakupte dárky za super ceny!
Reklama
9624

Vánoční čas je čas zastavení, klidu, rozjímání, setkávání se s přáteli. Vánoční koledy, vůně punče či svařeného vína a cukroví, spousta až kýčovitě barevných, ale při tom něžně roztomilých světýlek, to jsou atributy, které si s radostí po roce zase připomínáme a na Vánoce se těšíme. Těšíme se i na to, jak ti, které obdarujeme, budou reagovat a jejich oči se rozzáří.

Zastavit se, setkat se s přáteli u vánočního pohoštění a příjemného vánočního nakupování, to vše nabízí třeba Fashion Arena Prague Outlet, která je v těchto adventních časech zahalena do vánoční atmosféry díky světelné výzdobě, aranžím, koledám a dalším doprovodným víkendovým programům, jako je fotokoutek s okamžitým tiskem, vánoční nápoj zdarma, balení dárků zdarma při nákupu nad 2000 Kč a dalšími.

Od 3. do 22. prosince je v provozu vánoční Lounge, který zákazníkům nabídne:

Chill-out zónu

Giftisimo – balení dárků

Frezia Fleur – originální vánoční dekorace a dárky

KARE DESIGN – designový nábytek a doplňky

Fashion Arena Prague Outlet nabízí více než 200 značek s 30 – 70% slevami každý den. Otevřeno je každý den od 10:00 do 20:00. Do Fashion Areny se dostanete ze zastávky metra Depo Hostivař autobusem zdarma nebo od kiosku Best Tour z ulice Na Příkopě mini autobusem za 100 Kč. 

Na jaké kousky za skvělé ceny se ve Fashion Areně můžete těšit, to se dozvíte z galerie níže. Brzy pro vás na JOY online připravíme soutěž o 5 voucherů v hodnotě 500 kč, máte se na co těšit. 

Reklama
Reklama
sledujte nás na instagramu
Přihlásit se k odběru newsletteru
* povinná pole
Reklama
Reklama