Reklama

Fashion inspirace: Kousky do kterých se opravdu vyplatí investovat

Ne vždy platí přísloví „Za málo peněz, hodně muziky“…
Reklama
10583

Oblečení a doplňky, za které není škoda utratit o pár korun víc, existují. Ale pouze v případě, že jsou nadčasové a místo ve vašem šatníku budou mít i za několik let... Které to jsou? 

1. Kvalitní kabelka. Alespoň jednu byste opravdu měla vlastnit. Její pořízení je sice finančně náročnější, ale odměnou vám bude doplněk, za který se nebudete muset stydět ani za pár let. Tip Joy – právě proto, že se bude jednat o nadčasový kousek, myslete na to při výběru barvy a vyvarujte se výstředností. Držte se osvědčené klasiky – černá, šedá, béžová. 

2. Kožená bunda. Kožené bundy a nejrůznější křiváky se drží na výsluní už desítky let. Nemusíte se proto bát investovat a pořídit si jednu pořádnou. Do toho!

3. Doplňky. Ať už se jedná o kvalitní, značkové brýle nebo třeba klobouk, věřte, že jejich pořízením dodáte vašemu outfitu šmrnc a styl. Pokud se budete opět držet klasických tvarů a barev, udělají vám službu i za několik let. 

I my milujeme nákupy ve výprodejích a jsme vždy nadšené, když pořídíme skvělý kousek za pár korun. Víme taky ale, že mít v šatníku pár nadčasových kousků, je k nezaplacení.

 

 

 

Reklama
Reklama
sledujte nás na instagramu
Reklama
Reklama