Reklama

Nechte se okouzlit! Dokonalé Vánoce s novou kolekcí Pandora

Kouzla nemusí být jen v pohádkách.
Reklama
7787

Vánoční svátky prostě milujeme. Jsou pro nás časem, ve kterém se scházíme s rodinou, všemi přáteli a užíváme si ten výjimečný pocit klidu a pohody. Přesně takový pocit bychom si ale přáli udržet v hlavě celý rok a teď máme jedinečnou příležitost. V každém přívěsků z nové vánoční kolekce Pandora se totiž přesně takový schovává a v každém pohledu na prstýnek, náušnice, nebo třeba přívěsek na našem náramku si vzpomeneme, a vykouzlíme v sobě nadšení, které budeme rádi předávat dál.

Podívejte se sami na dokonalé doplňky, které vás přenesou do pohádky, ve které chceme žít celý život jednoduše všichni! 

Pandora navíc letos přišla s velmi chytrou službou, díky které si můžete jednoduše na stránách www.pandora.net vytvořit vlastní „wishlist“ – je to jednoduché, stačí se na stránkách zaregistrovat a pak už jen na seznam přidávat šperky, které se vám líbí. Pokud zanecháte svůj wishlist viditelný (rozhodně doporučujeme!) může ho kdokoliv najít a splnit vám tak nejedno přání. Svůj seznam navíc můžete i prostřednictvím stránek www.pandora.net sdílet na Facebooku nebo Twitteru, nebo ho poslat mailem konkrétní osobě.

A co je vůbec nejlepší? Sledujte náš Facebook, kde o šperky PANDORA soutěžíme. Třeba se štěstí usměje tentokrát právě na vás!
Reklama
Reklama
sledujte nás na instagramu
Přihlásit se k odběru newsletteru
* povinná pole
Reklama
Reklama