Reklama

Vánoce i v lednu? Proč ne!

Byli jste si jisti, že pod stromeček dostanete určitý dárek, ale Ježíšek na něj pravděpodobně zapomněl? Vůbec nevadí. Využijte povánoční slevy, a dokupte si to, po čem toužíte – sami, dle svého gusta.
11080

Pro vášnivé cyklisty

Venku sice ještě panuje zima, ale vy už byste nejradši vyrazili na nějakou cyklo-túru? Na pořádný výlet si sice ještě chvíli počkáte, ale zatím si své kolo můžete dát na pravidelný servis a vybavit jej malými, ale o to důležitějšími drobnostmi.

Zkontrolujte kola a přesvědčte se, že máte v pořádku pláště a duše. Podívejte se, zda máte promazaný řetěz a nezapomeňte ověřit i funkčnost přehazovačky. Pokud vlastníte elektrokolo, spolehněte se raději rovnou na servis odborníků a do vlastních opravářských misí se nepouštějte.

Tip: Pro pohodlné cestování na krátké i dlouhé trasy si nezapomeňte pořídit držák mobilu na kolo. Usnadní vám přístup k zařízení i po dobu cesty. Navíc můžete telefon díky tomu použít pohodlně jako navigaci.

Dalším nezbytným doplňkem jsou reflexní prvky. Ideálně v podobě pásku, vesty nebo trika. Díky nim podstatně zvýšíte vlastní viditelnost na silnicích.

Pro řidiče a věčně zaneprázdněné

Jezdíte často autem a máte pocit, že byste za tu dobu stihli vyřídit spoustu neodkladných záležitostí? Není problém, ale nezapomeňte na bezpečnost, a to jak na svou, tak i svého okolí. Skvělým řešením je bluetooth handsfree, jehož použití je více než snadné a zároveň mnohem bezpečnější.

Zařízení můžete zároveň využít také při běžném pohybu po ulici, a to zejména v chladných dnech, kdy není zrovna příjemné držet zmrzlou rukou telefon u ucha.

Když jste si dali předsevzetí…

Také to znáte? Klasický novoroční cíl většiny žen a spousty mužů – „od nového roku začnu žít zdravě a pokusím se zhubnout“. Není snadné začít a chvíli trvá, než se pohyb stane vaší druhou přirozeností. Zpříjemněte si těžké začátky tím, že si ke cvičení/běhání pustíte oblíbenou hudbu. Sportovní sluchátka jsou k těmto účelům přesně uzpůsobena.

 

Rada na závěr: Vyhněte se slevovému šílenství a všechny tyto novoroční dárečky si nakupte z pohodlí domova třeba na iSTYLE!

Reklama
Reklama
sledujte nás na instagramu
Reklama
Reklama