3 tipy, jak úplně nepodlehnout nákupní horečce jménem Black Friday

Den, na který netrpělivě čekaly všechny shoppaholičky...
10931

Slevy, kam se podíváte a vy máte najednou pocit, že všechno nutně potřebujete. Navíc, když je to ve slevě... Scénář, který se nám odehrává v hlavě pokaždé, když kouzelné slovíčko "sale" vidíme. Mějte ale na paměti, že většina takových nákupů, bývá opravdu zbytečná. Nezapomeňte, že...

1. Pokud něco nutně potřebujete, většinou si to koupíte, ať už slevy jsou, nebo ne. Investujete, protože danou věc zkrátka chcete. Ve slevách, naopak většinou pořizujete věci, které vůbec nepotřebujete. V lepším případě si to uvědomíte ještě před placením, v horším, až doma, kde zjistíte, že podobný černý svetr už máte ve skříni 17 krát.

2. Marketingové triky a kouzla. Slouží k tomu, aby v nás vyvolaly pocit, že jedině TEĎ si danou věc musíme koupit. Nikdy jindy se podobná příležitost už nebude opakovat. Pozor! Nezapomeňte, že v za necelý měsíc, nás čeká další slevová vlna, tentokrát povánoční. A z vlastní zkušenosti víme, že výprodeje po Vánocích, bývají jedny z nejlepších.

3. Myslete prakticky. Opravdu byste si koupila tohle tričko ( svetr, džíny, šaty... ), kdyby jejich cena byla o pár procent vyšší? Nebo je to jen touha po tom, ukořistit něco výhodného?

Určitě je spousta věcí, na které se vyplatí si počkat a využít pak skvělé sezonní nabídky, nepropadněte ale nákupnímu šílenství a nenechte si vnutit myšlenku, že jedině dnes musíte nakupovat. Nemusíte.

sledujte nás na instagramu