Reklama

3 varianty, jak se obléknout na vánoční večírek

Ne málo, ne moc, ale rozhodně trendy a chic!
Reklama
12671

Vánoční večírky. Hmm, to je hodně tenký led. Formální nálada je ta tam, kolegové i nadřízení v alkoholem povznesené náladě střílí jeden vtípek za druhým, ale nikdy nevíte, zda vás nějaká workoholička z HR oddělení i v tuto chvíli nesleduje a nehodnotí.

Firemní party je ideální příležitost, jak svému okolí ukázat svou druhou stránku - osobnost, smysl pro humor i pohled na život.

Ať už pracujete v pravidly sešněrovaném prostředí nebo třeba reklamce plné kreativců, základem úspěchu je vhodný outfit. Místo mini zvolte midi, hluboký výstřih si nechte až na sobotní party s přáteli a ochozené tenisky na nedělní brunch.

Dál už záleží jen na místě konání a vašem vkusu. Existuje však několik looků, se kterými nešlápnete vedle jednoduše nikdy.

Jednoduché šaty

Malé černé, hedvábné na špagetová ramínka, pletené nebo sametové - díky těm správným doplňkům budou všechny vypadat skvěle. 

Svetr + sukně

Cítíte se spíše než na party na večer doma na gauči, ale už jste potvrdila účast? Zkuste zvolit pohodlný outfit, který vás zahřeje a zároveň bude vypadat naprosto skvěle. Kombinace oversize pleteného vršku a ideálně áčkové (plisované) sukně je přesně takovým druhem outfitu, který můžete doplnit lodičkami i kozačkami.

Fancy sako

Nemáte náladu na žádné krkolomné kombinace a nejraději byste vyrazila v černých skinny džínech a bílém basic tričku? A proč ne?! Stačí, když si přes ramena hodíte jakoukoliv trendy bundičku nebo sako a můžete vyrazit!

 

Reklama
Reklama
sledujte nás na instagramu
Reklama
Reklama