Reklama

4 stylové kousky, které muži nechápou

Tohle na rande nebrat!
Reklama
8523

1. Roláky

Tenhle kousek se stal hitem letošního podzimu a my jsme si ho zamilovaly. I nyní během teplejších dní po něm k večeru rády sáhneme. Nicméně co se drsnějších protějšků týká, nebrat! Nedej bože, abyste sáhly po rolákových šatech. Ačkoliv my se v něm cítíme jako hvězdy první velikosti a po vzoru Kendall Jenner jsme si jich nakoupily již desítky do zásoby, muži v nás vidí mumii bojící se odhalit sebemenší kousek kůže. 

2. Lacláče

Rozkošné kalhoty s kšandami, které nás provázely celé dětství a nyní po nich opět s chutí můžeme sáhnout! Lacláče řadíme mezi ultra MUST HAVE kousky, avšak od mužů očekávejte poznámky typu „ Proč máš na sobě kalhoty mladšího bráchy?“ Na rande přísně zakázáno!

3. Boyfriend jeans

Móda, kterou si nemůžeme dovolit všechny, ale ty z nás, které se chlubí štíhlou postavou a nemají tento úlovek stále v šatníku, by jeho nákup neměly oddalovat. Ačkoli dobře zvolené boyfriend jeany dělají úzký pas a krásný zadek, v případě schůzky s partnerem je raději nechte doma. Mužům se nejvíce zavděčíte spíše klasickými přiléhavými kousky...

4. Oversized velikosti

Tak tohle muži nepobírají! Ať se jedná o kabáty, svetry, nebo větší trička s potiskem, nechápou, proč svá těla zahalujeme do „stanů“, do kterých bychom se vešly hned třikrát! Jediné logické odůvodnění, které jim dává smysl, je, že naši velikost prostě a jednoduše neměli. Vysvětlovat jim, že na daný kabát padla celá naše výplata je zbytečné a ani to nedoporučujeme. Tuto informaci si raději nechte pro sebe.

Reklama
Reklama
sledujte nás na instagramu
Reklama
Reklama