4 způsoby, jak nakombinovat lacláče a nevypadat jako dítě

Vraťme se společně do dětských let - ovšem s poctivou dávkou stylu!
11570

Je tu léto a s ním i módní kousky, které si v jiném ročním období nemůžeme dovolit. Na party s kamarádkami nosíme vzdušné květované šaty a do kanceláří lehké a svěží saténové midi šaty. Ale co na brunch, na výlet, na rande?

Jednožnačně denimové lacláče! Světlé, tmavé, rozthané, černé i barevné. Hodí se na jakoukoli příležitost, stačí jen najít tu správnou kombinaci.

1. Lacláče a dost!

Ne, nechceme vám radit, abyste si kromě džín nic jiného nevzala. Některé kousky však kvůli své výraznosti nesnesou nic víc než bílé/černé basic tričko a například trendy kožené pantofle. Myslete na to, že méně je často více.

2. Klasika

Co vás napadne jako úplně první, když se řeknou lacláče? Nás pruhované tričko a bílé tenisky. LOVE IT!

3. All black

Chcete vypadat sofistikovaně, ale zároveň máte náladu na hravý outfit? Pak sladtě černé lacláče v délce ke kotníkům v kombinaci s černým luxusně vypadajícím topem (TIP: satén) a lodičkami.

4. Vsaďte na vršek

Pokud se vám dostanou do rukou úplně jednoduché šortky s laclem v některém z klasických odstínů denimu či v černém provedení, nebojte se přitvrdit při výběru topu. Naším tipem jsou jednobarevné košile s výraznými volány doplněné o jemné šperky v barvě knoflíků.