Reklama

7 nepraktických módních kousků, které i tak milujeme

A nedáme na ně dopustit!
Reklama
7605

Móda je pro nás rozhodně důležitá. Milujeme trendy módního mola i street style. Pohodlně se cítíme doma, když vyrážíme do ulic, chceme zazářit a nic nás nezastaví.

1. Klobouky. Když fouká vítr, musíme je honit po ulici, když svítí sluníčko, potí se nám pod ním hlava a máme hned mastné vlasy. Ale jsou tak chic, že tohle všechno obětujeme. 

2. Ponča jsou hitem podzimu. Bohužel, většina z nich nemá rukávy, takže si je jen přehodíme a neustále nám sklouzávají z ramen. Jak to ta Olivia Palermo dělá, že jí drží? 

3. High-waisted šortky, na břiše náš tlačí a kouká z nich celé pozadí. Blogerka Kristine Ullebo tento problém řeší tělovými sportovními šortky pod nimi, ale to už není ono, co myslíte? 

4. Crop topy vypadají úžasně, ale co do užitečnosti jsou naprosto k ničemu. Nikdo nemá rád, když mu fouká na záda. 

5. Topy s holými zády, ve kterých bychom vypadaly naprosto hvězdně, kdybychom věděli kam s podprsenkou. 

6. Čelenky. Ať už ty zimní pletené nebo hippies z kytek tak padají! A když nepadají tak tlačí nebo škrábou. Ale rozzáří náš look tak, že jim to odpouštíme.

7. Na roztrhané džíny nedáme dopustit ani v zimě, radši rýma a kašel než se jich vzdát! Bohužel naše babičky je nemilují tak jako my, tak je před nimi bedlivě střežte, ať vám je nezašijí.  

Reklama
Reklama
sledujte nás na instagramu
Přihlásit se k odběru newsletteru
* povinná pole
Reklama
Reklama