Fashion: Tipy, jak být stylová a cool za každé situace

Cenné rady nad zlato...
12200

Aneb základní fashion pravidla, díky jejichž dodržování budete vždy vypadat naprosto dokonale.

Která pravidla máme na mysli?

1. Pod bílou košili, tričko, šaty - patří vždy tělová podprsenka. Ne bílá! Není žádoucí, aby pod bílým oblečením, bylo vaše spodní prádlo vidět. Naopak. 

2. Pravidlo "dekolt nebo nohy". Zlaté pravidlo, které říká, že pokud ukazujete dekolt, zahalujte nohy a naopak. Nikdy neodhalujte obojí najednou. Výsledek by působil příliš lacině.

3. Perfektně sedící spodní prádlo je alfou a omegou. Na tomto bodě si dejte opravdu záležet. Proč? Pokud budete mít skvělé spodní prádlo, cokoliv si oblečete na něj, už bude jen třešničkou na dortu. A pozor - vykukující spodní prádlo - například z kalhot, opravdu NENÍ SEXY!

4. Investovat do základů šatníku se vyplatí. Zákadem šatníku myslíme kvalitní kabát, boty, kabelku... Vybírejte vždy nadčasové kousky a barvy, které vás věkem neomrzí. Pokud budete mít tyto zásadní pilíře, zbytek už půjde snadno.

5. Méně je více. Čím víc se snažíte udělat dobrý dojem, tím víc jste nervozní a děláte chyby. Pokud vás čeká důležitá schůzka nebo rande, oblečte se tak, abyste se cítila příjemně především vy. Zapomeňte na nejnovější fashion trendy, kopírování a hraní si na něco/někoho, kým nejste. Vsaďte na přirozenost a úsměv. To jsou totiž věci, které nikdy nevyjdou z módy. Věřte nám.