Reklama

Letní boty snů

Jak vypadají boty, o kterých sní všechny ženy? Měly by být komfortní a zároveň stylové. To je bohužel kombinace, která se nedá najít příliš snadno. Pátrali jsme za vás a na něco jsme přišli. Našli jsme boty, ve kterých vydržíte celý den, budete vypadat stylově a přitom to neodnesou vaše nohy.
8674

Ztratily jste už víru, že vůbec existují boty, ve kterých může žena vypadat důstojně bez puchýřů na nohou? To jste nejspíš ještě neslyšeli o značce Rieker. Tato značka, která je na trhu už přes 130 let, totiž vyrábí boty s technologií Rieker Antistress. O jejich botách na noze nejspíš ani nebudete vědět. Nikde netlačí a nízké podpatky jsou pohodlné.

Něco elegantního na léto

Nedávno přišla do českých e-shopů nová letní kolekce a s ní spousta hezkých sandálků na podpatku i bez něj. Některé sandály Rieker jsou rovněž na moderním klínku. Velice oblíbené jsou mezi ženami modely Mirjam. Právě ty si jejich majitelky chválí, jak jsou neuvěřitelně pohodlné.

Letní model Mirjam se vyznačuje nízkým podpatkem, uzavřenou špicí a páskem přes nárt. Vyrábí se v různých variacích – se vzorem hadí kůže, s děrováním do tvaru kytiček nebo jen hladkou úpravou a spojením elegantních barev.

Jako příklad další krásné a pohodlné obuvi na léto můžeme uvést tyto černé dámské lodičky na nízkém podpatku. Opět jsou velmi komfortní. Možná z vlastní zkušenosti víte, že se dobře chodí v botách, které mají plnou špičku. Ochlazování nohy je tady zajištěné otevřenou patou, na nártu je guma, aby bota dobře seděla. Svršek je z pravé kůže a jsou na něm prolisované krásné vzory.

Co dalšího nesmí chybět ve vašem botníku?

Na léto potřebujete ještě aspoň jeden další pár bot. Na dny, kdy půjdete jen do města nebo pojedete na výlet, vám budou příjemnější sportovnější sandálky. Rieker je má také v sortimentu. Co bychom vám ale doporučili ještě více, jsou tyto gumičkové boty Orlando. Jsou neskutečně pohodlné a přitom originální, dokonce je lze nosit i do vody! Na léto určitě nutnost.

Každá žena dobře ví, že čím víc párů bot, tím je to lepší. Jedny sportovní sandálky, jedny na podpatku, žabky, lodičky, tenisky, balerínky, pantofle, … Pokračovat by se dalo ještě dlouho. Jednu věc však berte na vědomí. Čím kvalitnější a pohodlnější pár obuvi si koupíte, tím méně bot nakonec budete potřebovat. Stejně nikdy nenosíte všechny, které vám leží v botníku. Vždy máte nějaké oblíbené!

Reklama
Reklama
sledujte nás na instagramu
Přihlásit se k odběru newsletteru
* povinná pole
Reklama
Reklama