Obujte se do pohody s Converse a rozkvetlou limitkou Golf Le Fleur*

Nebojte se vystoupit z davu a vpusťte do vašeho podzimního šatníků květinovou revoluci.
10859
Pokud přemýšlíte, čím oživit své outfity v období, kdy se všichni halí do tmavých odstínů, vsaďte na jistotu v novém kabátě! Značka Converse patří k evergreenům, které dokážou z obyčejného looku vykouzlit naprosto stylovou a cool záležitost. A v případě nové kolekce ještě víc než kdykoli předtím.
 
Úspěšná spolupráce značky Converse a Tyler, The Creator pokračuje a vnáší do našich botníků jedinečnou signature kolekci Golf Le Fleur*, která udělá z každého vašeho kroku, krok tím správným směrem.
 
Pokud tedy chcete zazářit, rozhodě by vám neměla uniknout limitovaná edice tří modelů, ve třech nových barvách, doplněná o záplavu ikonických Golf Le Fleur* kytiček, které rozkvetly okolo One Star hvězdytypického poznávacího znamení, těchto skvělých tenisek.
 
Nové semišové Golf Le Fleur* skvěle doplní každý váš model a dají okolí najevo, že vy se rozhodně v posledních fahion trendech neztrácíte.
 
Zamilujte si jedinečné modely Golf Le Fleur* a nechte se unášet na květinové vlně plné pohodlí, která vám rozzáří podzimní dny. Užijte si každý krok v nových limitovaných Golf Le Fleur* a staňte se nepřehlédnutelnou ikonou velkoměsta.
 
Limitovaná kolekce  Golf Le Fleur* bude k dostání od 4. listopadu exkluzivně ve Footshopu.
 

 

sledujte nás na instagramu