Reklama

T-Shirt Design idas

Hodí se každému, je to levný a neuvěřitelně univerzální kousek oblečení do vašeho šatníku – tričko s potiskem. Letos v létě je jednodušší než kdykoli předtím vytvořit si svůj styl. Od batolat po seniory nosí všichni trička.
12928

Sportovní oděv je v současné době nejen nedílnou součástí pouličních stylů a sportovního oblečení, ale je nyní považován za naprosto vhodný pro kancelář. Jak můžete zkombinovat své oblíbené tričko s potiskem se stylovým oblečením? 

Pořiďte si módní trička s potiskem Na trickovy.cz najdete širokou nabídku triček s potiskem nebo třeba stylových mikin. Na výběr jsou jak již předtištěné motivy, tak máte možnost nechat si vytvořit tričko na míru. Bílé tričko s potiskem a džíny je vždy dobrá volba. Dámy k této kombinaci mohou nosit bundu, sako nebo spoustu poutavých doplňků. Pánové by měli tuto kombinaci okořenit páskem nebo látkovým sáčkem. Černá trička s potiskem se samozřejmě hodí na festivaly. Jsou oblíbené u téměř všech druhů hudby. Pokud chcete pomocí trička odhalit více o své osobnosti, nosit tričko s oblíbenou kapelou nebo tričko s mottem či citátem.

Jak nosit trička s potiskem 

Hranice mezi jednoduchým vzhledem a nudou je úzká. Správná rovnováha mezi barvami a vzory je důležitá, aby vaše oblečení nevypadalo unaveně. Kombinujte barevné tričko s jednoduchými kalhotami. Aby váš outfit nevypadal nudně, musíte ho okořenit doplňky a módní obuví. Na druhou stranu, pokud se ukážete v divoké kombinaci stylů trička s potiskem a barevných kalhot, jste buď bezradní, nebo nevíte jak na to. V tom případě radši sáhněte po jednobarevném tričku s potiskem a džínách. Existuje jednoduchý způsob, jak si objednat vlastní trička online

Stačí navštívit webové stránky trickovy.cz, kde si nadefinujete barvu trička a objednáte vlastní potisk, který si přejete. Nejlepším materiálem je triko s bavlnou, případně s obsahem elastenu. Jedná se o vysoce kvalitní a odolné materiály. Nemusíte objednávat jen 1 ks, lze si objednat libovolný počet stylů a kusů triček pro sebe i své blízké.

Reklama
Reklama
sledujte nás na instagramu
Přihlásit se k odběru newsletteru
* povinná pole
Reklama
Reklama