15 fashion a beauty věcí, které by měla mít každá žena před třicítkou

I my je máme na seznamu přání...
10553

Každá žena je jiná, ale ve spoustě věcí se chtě nechtě shodujeme. Chodíme do práce, čas od času si musíme obléknout formální outfit, cestujeme,...

Proto existuje seznam věcí, které bychom měly mít jednoduše všechny. My si je postupně přejeme k narozeninám, Vánocům nebo na ně šetříme. Část z nich už máme a můžeme vám říct, že jejich poctivé vybírání byla nakonec docela zábava.

A o čem že je řeč?

Často jde o dražší věci, které jsou však téměř nesmrtelné. V první řadě jsem o kvalitní kosmetiku. Časem bychom měly mít ten správný make-up, pro nás ikonickou vůni i ideální pleťový krém. Od věci není ani barva rtěnky, která nám dokonale sedí.

Co se šatníku týče, malé černé, pohodlné a elegantní lodičky, kvalitní hodinky i kožená kabelka, to jsou věci, do kterých se vyplatí investovat.

Dobře padnoucí džíny, skvěle střižená bílá košile, elegantní pohodlné boty a nesmrtelné bílé tenisky, to jsou podle nás must-have kousky.

V neposlední řade bychom se měly zaměřit na koupi dobře padnoucí podprsenky i kvalitního pyžama, které bude jak pohodlné, tak sexy. A na závěr všeho se zamyslete i nad pořízením kvalitního příručního kufru, který bude vaším osobním parťákem při všech dobrodružstvích.