3 fashion kousky, jejichž koupi nemá cenu odkládat

Udělejme si během přelomu zimy a jara radost novým trendy přírůstkem do skříně!
11693

Chvilky, kdy se naše outfity skládaly z mnoha vyteplených kousků oblečení pomalu střídá období, kdy se díky vrstvení obejdeme se svetry, saky a lehkými kabátky přehozenými alespoň přes ramena. 

Už se moc těšíme na kombinování složitějších looků, na nošení bundiček, šatů s dlouhým rukávem i šátků a šál.

Aby však bylo co kombinovat, je třeba nakoupit nové kousky! Z průzkumů, které provedli londýnské fashion ikony, se na první tři pozice žebříčku mush have kousků pro přelom zimy a jara dostaly následující tři věci:

1. Sako

Černé, tmavě modré, s velkou kostkou, drobnou kostkou - na tom nezáleží! Vyberte si takové, které si bude nejlépe rozumět se zbytkem vašeho šatníku. Určitě ale nesahejte po out krátkém a přísně vypasovaném kousku. Trendy jsou aktuálně pohodlná delší saka, která působí elegantně, ale zároveň se dají skvěle napárovat ke sportovnějšímu outfitu.

2. Sandálky s podpatkem

Běžně zastáváme názor vysoké podpatky nebo nic. Aktuálně nás však moc baví něžné páskové sandálky, ve kterých bez problému vydržíme většinu dne a navíc se hodí téměř ke každému outfitu.

3. Praktická kabelka

Říkáme dost psaníčkům a vrháme se vstříc kabelkám v tak akorát velikostech - ideálně s možností nosit je jako cross body. Podmínkou je šikovné zapínání, pohodlí a ukrytí peněženky, telefonu, klíčů, externí nabíječky a v tom nejlepším případě ještě kelímku na kávu!