Reklama

3 fashion kousky, jejichž koupi nemá cenu odkládat

Udělejme si během září radost novým trendy přírůstkem do skříně!
11693

Chvilky, kdy se naše outfity skládaly maximálně ze tří kousků oblečení pomalu střídá období, kdy se neobejdeme bez saka přehozeného alespoň přes ramena. 

Léto nám bude chybět, ale svým způsobem se těšíme na kombinování složitějších looků, na nošení bundiček, šatů s dlouhým rukávem i šátků a šál.

Aby však bylo co kombinovat, je třeba nakoupit nové kousky! Z průzkumů, které provedli londýnské fashion ikony, se na první tři pozice žebříčku mush have kousků pro přelom léta a podzimu dostaly následující tři věci:

1. Sako

Černé, tmavě modré, s velkou kostkou, drobnou kostkou - na tom nezáleží! Vyberte si takové, které si bude nejlépe rozumět se zbytkem vašeho šatníku. Určitě ale nesahejte po out krátkém a přísně vypasovaném kousku. Trendy jsou aktuálně pohodlná delší saka, která působí elegantně, ale zároveň se dají skvěle napárovat ke sportovnějšímu outfitu.

2. Sandálky s podpatkem

Běžně zastáváme názor vysoké podpatky nebo nic. Aktuálně nás však moc baví něžné páskové sandálky, ve kterých bez problému vydržíme většinu dne a navíc se hodí téměř ke každému outfitu. Navíc nám poslouží i v době, kdy nás počasí donutí obout kozačky - do divadla,na večeři, do baru,...

3. Praktická kabelka

Říkáme dost psaníčkům a neskladným proutěným košíkům a vrháme se vstříc kabelkám v tak akorát velikostech - ideálně s možností nosit je jako cross body. Podmínkou je šikovné zapínání, pohodlí a ukrytí peněženky, telefonu, klíčů, externí nabíječky a v tom nejlepším případě ještě kelímku na kávu!

Reklama
sledujte nás na instagramu
Přihlásit se k odběru newsletteru
* povinná pole
Reklama
Reklama
Reklama