Reklama

5 párů bot, které vás pasují na módní ikonu podzimu

Už se nemůžete dočkat, až oprášíte podzimní outfity a zabalíte se do heboučkých svetrů, zatímco si budete pochutnávat na dýňovým lattéčku? Okořeňte svůj oblíbený podzimní look stylovým párem bot – zjistili jsme, jaké budou na podzim frčet!
Reklama
9196

Co bylo trendy loni už je dneska out a co se nosilo, když jste byla v pubertě, je žhavým hitem. Kdo se v tom má vyznat? Zjistili jsme za vás, jaké trendy představily největší módní značky pro dámskou obuv!

Tenisky. Ale ne jen tak ledajaké

Tenisky jsou v kurzu už nějaký ten pátek. Ale ty, které se budou procházet po podzimních ulicích, jsou zaručeně jiné. Tenisky se špičkou? S odhalenou patou a páskem? A proč ne? Čím ulítlejší, tím lepší!

Wild wild west i etno

Inspirace mexickými, indiánskými a dalšími etno vzory bude módní trefou do černého. Přírodní materiály, vázání, střapce a spousta barev – už se těšíte? Kozačky pro podzim 2016 jsou zkrátka neodolatelné!

Vize budoucnosti

Kam až došla snaha přijít s něčím novým a neokoukaným? Tam, že kolikrát ani nepoznáte, že to, na co se právě díváte, jsou ještě boty. Nemusíte zacházet do extrémů, abyste byla trendy. Stačí jen najít model, který vybočuje. Průhledné podpatky, povrch pokrytý kuličkami, netradiční tvar,… hlavní je se odlišit. Nebo ne?

Třpyt nejen pro lidské straky

Milujete vše, co se třpytí? Radujte se – stříbrné boty jsou jasným favoritem podzimních a zimních kolekcí. Ať už sáhnete po stříbrných lodičkách či teniskách, budete zářit. Doslova.

Jsou zpátky: Devadesátky!

Pamatujete na boty na vysoké rovné platformě, které nosil před lety úplně každý? Tak i tento trend se nám vrátil. Ať už se vám to líbí, nebo ne, jarní ulice jich budou plné.

Reklama
Reklama
sledujte nás na instagramu
Přihlásit se k odběru newsletteru
* povinná pole
Reklama
Reklama