5 trendy věcí, které si musíte na začátku prosince pořídit

Je to tady...
10950

Předvánoční šílenství se stupňuje a všude kolem září miliony blikajících světýlek. Co vše si v předvánočním shonu nesmíme zapomenout obstarat?

1. Vánoční svetr. Klasika klasik, která je rok od roku oblíbenější. Fashion značky se předhání v navrhování toho nejvíc cool vánočního kousku a my si tak v klidu můžeme vybrat našeho favorita. A pozor! Svetry s vánoční tématikou nepatří jen ke štědrovečernímu stolu. Nosí se celý prosinec a to s naprostou vážností. Kombinujte je s čímkoliv, co vás napadne. Prosincová móda má být především hravá a zábavná.

2. Doplňky s vánoční tematikou. Není na škodu, vrátit se do dětských let a být trochu infantilní. O Vánocích se třpytí a blýská naprosto všechno, tak proč byste nemohli i vy?

3. Cool čepice. Doby, kdy byly čepice out a nechtěli jsme je nosit jsou pryč. Trendy velí jasně. Čepice ano a to jakékoliv. Pořiďte si hned několik kousků, díky kterým dokonale doladíte váš outfit a navíc se vyhnete nachlazení a nejrůznějším nemocem.

4. Šály. Obří barevné a trendy šály. Co víc rozzáří zimní chladné dny než teplá šála, do které se schováte před mrazem?

5. Červená rtěnka. Ta je tedy za nás must-have doplněk celoročně ale v předvánočním a vánočním čase, se stává beauty pomocníkem číslo jedna!