Čas plánovat! Tipy na diáře pro rok 2019

Neradi necháváte něco náhodě a svůj čas máte pečlivě rozplánovaný?
11829

Pak si nezapomeňte včas začít hnedat nového parťáka pro rok 2019: Tady jsou naše tipy:

1. Týdenní literární diář papelote

Co den to jeden příběh a k tomu dostatek prostoru pro ten, který rozepíšete vy. Diář plný mikrovyprávění spisovatele Ondřeje Buddeuse, které doprovází náladové fotografie Filipa Šacha. Vše ukryto v klasické knižní vazbě, za kterou se vaše knihovna rozhodně nebude stydět. Dvojice všitých záložek pomůže s orientací ve vlastním vyprávění, na něž týdenní kalendárium s horizontálním rozvrhem poskytne dostatek prostoru.

Cena 550 Kč

2. Malý princ plánovácí zápisník od Moleskine

Tyhle limitky milujeme! Je libo malého prince, Happyho Pottera, Snoopyho nebo třeba denimový diář? Je to krása. A pro milovníky jednoduchosti a skladných věcí jsou tu diáře kapesní velikosti - dokonce v nových barvách! Růžová, světle zelená, světle modrá,...

3. Diáře Momenteeczech

Máte rády samolepky, motivační citáty a místa, kam si můžete hezky pohromadě sepsat narozeniny, svátky, měsíční cíle a co nezapomenout? Tak právě diáře značky Momenteeczech by mohly být to pravé pro vás! Na své si na e-shopu přijdou také ženy, které chtějí zapracovat na své postavě (fitness diář) nebo těhotné dámy (těhotenský diář).

4. Diář STUDENT'S ASSISTANT od Clever Minds

Univerzální diář pro studenty všech vysokých škol. Skvělý jednoduchým provedením. Jedinečný propracovaným obsahem, nedatovaný, připravený pro období říjen - září! No není to super?

Cena: 365 Kč

5. Neobyčejný diář 2019

Neobyčejný diář vás naučí být kreativnější. Každý týden na vás bude čekat nový citát a spoustu místa na poznámky i plánování. S odškrtáváním splněných úkolů se bude zvyšovat nejen vaše produktivita, ale i radost z třeba jen drobných úspěchů.

Cena: 350 Kč