Fashion inspirace: 4 stylové kousky, které by vám na podzim neměly chybět

Je to tady...
11740

Pomalu ale jistě uklízíme letní oblečení a připravujeme se na podzim. Co by vám tuto sezonu rozhodně nemělo chybět ve vaší skříni? Inspirujte se čtyřmi kousky, na které si brousíme zuby my! Které to jsou?

1. Zvířecí potisk. Divočnia ve městě snad nikdy nebyla zábavnější. Nosí se na všem a vypadá vždycky stylově a cool. Ať už vsadíte na doplněk, který vyzdvihne váš outfit k hvězdným výškám nebo se odvážete a pořídíte si třeba šaty se zvířecím potiskem, všem bude okamžitě jasné, že vy trendům rozhodně rozumíte.

2. Čepice, klobouky, šátky. To vše letos chceme ( a budeme ) na hlavě nosit. Nebojte se ani vy! Pokrývky hlavy nejen vpadají skvěle ale v případě "bad hair day" jsou parťáky číslo jedna!

3. Oversize svetry. Nic vás v chladných dnech nezahřeje líp než oversize svetr do kterého se můžete zabalit. Zima nebude mít šanci. A když vás začne tenhle střih nudit? Nic se neděje. Omotejte kolem pasu pásek, obujte vysoké boty a z oversize svetru jsou rázem báječné šaty.

4. Sluneční brýle. Ideálně ty, které mají kočičí tvar. Že už je po létě? My nosíme sluneční brýle celý rok! Žádný jiný doplněk totiž nezamaskuje únavu lépe než právě velké sluneční brýle. Hurá!

sledujte nás na instagramu