Reklama

Zjistěte, co o vás prozradí výběr obuvi

Mnoho žen uctívá obuv jako kultovní předmět, zatímco jiné ji považují výhradně za věc nutnosti.
Reklama
12357
Věděli jste, že boty, jež si vybíráte, mohou hodně říci o vaší osobnosti?

Američtí vědci provedli výzkum, který přinesl pozoruhodné výsledky.

Podívejme se na fakta, která nám tuto skutečnost přiblíží:

1. Placky

Pokud jsou vaší nejčastější volbou boty s plochou podrážkou, znamená to, že jste dosti jednotvárné, nebo lepšími slovy – máte rády pohodlí víc než módu. Povahově jste spíše introvert a snadno se k vám nikdo nedostane. V nitru ukrýváte křehkost a citlivost. Připadáte si nezajímavě a pro ostatní vysíláte signál – nevšímejte si mě!

2. Motorkářské boty

Ženy, které si vybírají tento druh obuvi, zpravidla dělají vše na vlastní pěst. Ve svém životě nikomu nedůvěřují, jsou extrovertní a mají rády dobrodružství. Vyznávají převážně pánský styl, a to i v typu komunikace s okolím.

3. Platformy

Většina realistek nosí boty s klínky. Pokud se mezi ně řadíte i vy, pak dáváte v běžném životě přednost jednoduchosti, která pro vás splní svou funkci stejně dobře jako náročnější záležitosti. Vyznavačkám platforem nechybí sebevědomí, milují nezávislost a život si žijí po svém.

4. Lodičky

Dámy, které se vždy rozhodnou pro boty na vysokém podpatku, mají potřebu vyhledávat pozornost a uznání. Rády se chlubí, jsou posedlé módou a na ostatní chtějí působit co nejvíce sexy. Jejich osobnostní rysy mohou být povrchní a materialistické. Hodně dají na mínění druhých a chtějí se za každou cenu zalíbit všem.

 

 

Foto: Archiv Joyonline.cz

 

Reklama
Reklama
sledujte nás na instagramu
Přihlásit se k odběru newsletteru
* povinná pole
Reklama
Reklama