Festivalový look 6x jinak! Které kousky z TALLY WEiJL u vás vyhrají?

Pojďme se společně trochu pobavit!
12407

 

Festivalové léto k tomu přímo vybízí. Čas strávěný s kamarády, výlety, objevování nových míst i hudebních skupin a v neposlední řadě odvážnější módní kreace než kdy jindy. Také se už nemůžete dočkat? A máte v batohu sbalený ten pravý outfit?

Pro festivalové princezny

Toužíte zazářit a být tak nepřehlédnutelná? Pak pro vás budou holografický vzor, brokáty a flitry tím pravým!

Zdá se vám to moc? Nemusí. Hlavní výhodou letních hudebních festivalů je to, že nic není příliš. Bez obav z módního faux pas můžete kombinovat jindy nekombinovatelné.

Boho Vibes

Romantické kousky ze vzdušných přírodních materiálů jsou naprosto jedinečné a budou slušet každé něžné duši.

Háčkované i krajkované detaily, nabírané rukávy i volány a řasení patří mezi hlavní trendy této sezony a naprosto dokonale si budou rozumět s jemnými mušličkovými šperky a boho šátky do vlasů.

Neon, neon a znovu neon

Neonově žlutá je pro letošní sezonu jasnou volbou! Dokonale se kombinuje se třpytivými kousky, krajkou i květinovým motivem. Vybrat si můžete z mnoha rozmanitých střihů. Na své si přijdou milovnice obtažených kousků odhalujících křivky i ženy, které dávají přednost rozevlátým nohavicím či objemným volánům.

Streetstyle

Pokud se ani na festivalu nechcete vzdát svých oblíbených roztrhaných denimových kalhot, určitě si k nim vyzkoušejte některý z pouličními outfity inspirovaných topů doplněných o výrazné spony, přezky a zipy. 

 

Tie dye baby

Batika je zpět, avšak v mnohem něžnějším provedení než kdy dříve. Takže pokud zbožňujete pastelové barvy, není důvod váhat!

Náš TIP: Jen pozor na divoké kombinace. Tento něžný print si bude rozumnět s metalickými doplňky i demimem, avšak kombinace s květinovými vzory či kousky inspirovanými pouličními looky by již byla příliš.

Květinové osvěžení

A ani letos nešlápnete vedle, pokud si zvolíte look, jemuž bude dominovat květinový motiv. Rozhodně však nebude naškodu oživit ho asymetrickým střihem či háčkovanými topy v boho stylu, které dokonale obzvláštní a osvěží každý festivalový outfit.